تعاریف و اصطلاحات به کار رفته

وب‌سایت امین ادیب یکی از مراجعی است که برای گرافیست‌ها، طراحان وب‌سایت، موشن‌کاران و دیگر طراحان آماده شده است و نکات ارائه شده در قسمت ذیل می‌تواند به شما در زمان خرید اینترنتی از این مرجع کمک کند تا به راحتی و با امنیت بیشتر اقدام به خرید اینترنتی نمایید.


شرایط استفاده‌ی فروشندگان

شرایط و قوانین مربوط به فروشندگان

در صورتی‌ که این مرجع در هر مرحله از همکاری با یکی از شرایط زیر مواجه شود، می‌تواند بدون اعلام قبلی اقدام به غیرفعال سازی پنل فروشنده کرده و در صورت نیاز نسبت به پیگیری موضوع در مراجع قضایی اقدام کند:

 • عدم توانایی فروشنده نسبت به ارائه آخرین آپدیت محصول.
 • عدم توانایی فروشنده نسبت به ارائه پشتیبانی محصول.
 • استفاده از امکانات مرجع طراحان امین ادیب و انتشار اطلاعات شخصی یا گروهی، تبلیغ، ارسال بدافزار و ویروس، خرید و فروش کالا و خدمات (هر چیزی به محصولات تعریف شده باشد) یا هر استفاده‌ی تجاری و غیرتجاری خارج از چارچوب همکاری تعریف‌ شده با این مجموعه.
 • غیرقانونی یا غیرواقعی بودن محصول و نادرست بودن اطلاعات صفحه محصول.
 • تحت تعقیب قرار گرفتن فروشنده یا تخلف وی از قوانین کشور که موجب عدم‌‌ صلاحیت وی برای فروش محصول گردد. (به تشخیص مدیریت امین ادیب).

محتوای صفحه محصول

فروشنده موظف است محتوای صفحه‌ی محصول را با رعایت نکات زیر تهیه کرده و ارایه دهد:

 • احراز شرایط ارائه‌ی محصول و امکانات به صورت عمومی.
 • رعایت کلیه‌ی ضوابط و قوانین بین‌المللی و کشور جمهوری اسلامی ایران برای انتشار مطالب در اینترنت.
 • استفاده از امکانات مرجع طراحان امین ادیب فقط به منظور دست‌یابی به اهداف ذکر شده در موضوع همکاری.
 • کلیه‌ی محتوای ارسالی به امین ادیب، شامل متن، عکس، قیمت‌ها و شرایط، فیلم و غیره ابتدا توسط مدیریت بررسی شده و پذیرش یا رد درخواست ایجاد محصول، حداکثر طی مدت 24 ساعت کاری انجام می‌شود.
 • مرجع طراحان امین ادیب در انتشار و یا عدم انتشار محتوای ارایه‌شده کاملاً مختار است.
 • مرجع طراحان امین ادیب می‌تواند پیش از انتشار محتوا تغییراتی در آن اعمال کند به این شرط که چنین اصلاحاتی ناقض حقوق فروشنده نبوده و تغییری عمده‌ و اساسی در ارکان محصول ایجاد نکند.

استرداد محصول خریداری شده توسط خریداران

قوانین استرداد محصول از سوی فروشنده تعیین می‌شود و فروشنده می‌بایست پیش از انتشار محصول، فیلد استرداد محصول را تکمیل نماید.

در صورت بروز مشکلات اساسی در محصول یعنی عدم کارکرد، ایراد فنی و دیگر مشکلاتی که مانع از استفاده محصول توسط خریدار گردد، خریدار حق دارد بدون هیچ‌گونه قید و شرطی محصول خریداری شده را پس بدهد و کل پول پرداختی را دریافت کند.

در صورت ارائه‌ی درخواست‌های متعدد و بیش از حد معمول برای استرداد محصول به تشخیص مدیریت امین ادیب، این مرجع حق لغو فروش آن محصول از فروشنده را دارد.

در صورت عودت مبالغ دریافت‌شده توسط مرجع طراحان امین ادیب به خریداران، فروشنده موظف است کارمزد سرویس و هزینه‌های مربوط به نقل و انتقال وجوه را به این مرجع پرداخت کند.

چنانچه فروشنده محصول به هر دلیلی تصمیم به لغو فروش داشته باشد، باید از مرجع طراحان امین ادیب درخواست تسویه حساب نماید؛ این مرجع پس از کسر کارمزد استفاده از خدمات، وجه پشتیبانی خریداران آن محصول را نیز دریافت می‌نماید.

پرداخت به فروشنده

مرجع طراحان امین ادیب کل مبالغ دریافتی بابت محصول‌ها را پس از ثبت درخواست برداشت توسط فروشنده، حداکثر طی ۲ روز کاری (از شنبه تا چهارشنبه ساعت‌ 09:00 تا 14:00) در وجه فروشنده واریز خواهد کرد. این مرجع برای حمایت از فروش هرچه بهتر محصولات، درآمد حاصل از فروش را پس از احراز هویت فروشنده و کسر کارمزد خود به فروشنده پرداخت می‌کند.


شرایط برای خریداران

افراد، مسئول حفاظت از شناسه و رمز عبور خود هستند و در صورتی که شناسه و رمز عبور خود را در اختیار شخص دیگری بگذارند مسئولیت ناشی از این عمل به عهده‌ی آن‌ها است و مرجع طراحان امین ادیب هیچگونه مسئولیتی در این زمینه نمی‌پذیرد.

از آن‌جا که فاکتور فروش بر اساس اسم و اطلاعاتی که خریدار وارد سیستم مرجع طراحان امین ادیب کرده تنظیم می‌شود مسئولیت صحت، دقت و کامل بودن اطلاعات داده شده به این مرجع بر عهده‌ی کاربر است.

مرجع طراحان امین ادیب از یک تیم کارآزموده‌ی فناوری اطلاعات برای ارایه‌‌ی خدمات خود بهره می‌گیرد، با این حال امکان بروز اختلال در اینترنت همیشه وجود دارد. بدیهی است این مرجع برای حل مشکلات احتمالی مربوط به خود تمام تلاش خود را می‌کند اما در مورد مشکلات خارج از کنترل مسئولیتی ندارد.

از آن‌جایی که پرداخت ما بر اساس سیستم درگاه الکترونیکی بانک‌های معتبر کشور تنظیم شده است، مرجع طراحان امین ادیب مسئول مشکلات احتمالی پرداخت بانک‌ها نخواهد بود.

در ازای محصول خریداری شده و لایسنس دریافتی بابت خرید، کاربران تنها می توانند آن محصول را روی یک دامنه استفاده نمایند.

مرجع طراحان امین ادیب تلاش می کند واقعی بودن هویت فروشنده هر محصول را بررسی نماید و تنها در صورت تایید آن اطلاعات آن را منتشر نماید. ولی در نهایت مسئولیت تضمین کیفیت خدمات به عهده‌ی این مرجع نخواهد بود.

چنان‌چه مشتری از آنچه که خریداری می‌کند مطلع نباشد، همچنین محصول خریداری شده عاری از هرگونه مشکل فنی تعریف شده باشد و درخواست استرداد محصول را بدهد، مرجع طراحان امین ادیب هیچگونه مسئولیتی در این زمینه نمی‌پذیرد و وجه آن مسترد نخواهد شد.

افراد بایستی نکات مربوط به هر محصول را با دقت مطالعه نمایند زیرا این دقت در هنگام استفاده از خدمات بسیاری از نگرانی‌ها و تماس‌ها را برطرف می‌نماید.

قوانین استرداد محصول توسط فروشندگان تعیین می‌شود و در صورتی که ذکر نشود به این معنی است که امکان استرداد محصول وجود ندارد.

چنانچه اختلالی در سیستم پرداخت وجود نداشته باشد، مبالغ پرداختی توسط خریداران به مرجع طراحان امین ادیب، تا قبل از واریز به حساب فروشنده محصول، از نظر حقوقی حکم “امانت” را دارد، لذا این مرجع اجازه‌ی دخل و تصرف در این وجوه را نداشته و آن را به حساب فروشنده محصول واریز می‌کند. سپس فروشنده محصول در خصوص عودت وجه و استرداد محصول، مطابق سیاست خود تصمیم‌گیری می‌کند. لذا خریداران جهت پس دادن محصول، باید با فروشنده محصول مذاکره نمایند.

چناچه خریداران محصول پس از خرید، به هر دلیلی درخواست عودت محصول را داشته باشد؛ کارمزد مرجع طراحان امین ادیب از مبلغ پرداخت شده کسر خواهد شد. درخصوص عودت باقی مانده مبلغ پرداخت شده، خریدار باید با فروشنده به توافق برسد.

به جز مورد ذکر شده در بند 12، فروشنده محصول می‌تواند مطابق سیاست خود، نسبت به کسر درصد اضافی از مبلغ محصول اقدام نماید.

با توجه به اینکه مبلغ محصول پرداختی توسط خریدار، جزو درآمدهای مرجع طراحان امین ادیب محسوب نمی‌شود، لذا فاکتور صادر شده صرفا جهت مشاهده صورت‌حساب بوده و هیچگونه ارزش دیگری ندارد و این مرجع به هیچ عنوان فاکتور رسمی صادر نخواهد کرد.

در خصوص تعهداتی که فروشنده محصول بابت خرید می‌دهد، همانند تعهد عودت وجه در صورت نارضایتی، ارسال فایل و … مرجع طراحان امین ادیب هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد و می‌بایستی مستقیماً از فروشنده محصول پیگیری شود.


شرایط و قوانین استفاده از لایسنس

محصول و لایسنس خریداری شده، تنها برای یک دامنه بوده و به مدت نامحدود از زمان خرید روی دامنه مشخص شده قابل استفاده است.

چنانچه نیاز به استفاده‌ از این سرویس روی دامنه دیگر داشتید، می‌بایستی مجدداً محصول را خریداری کرده و لایسنس دیگر دریافت نمایید.

لایسنس خریداری شده به هیچ عنوان قابل استرداد نمی‌باشد.

چنانچه از لایسنس این مجموعه استفاده‌ی غیرمجاز شود، مرجع طراحان امین ادیب حق دارد تا بدون اطلاع قبلی، لایسنس مربوطه را مسدود نماید. ملاک استفاده غیرمجاز به تشخیص این مرجع می‌باشد.


سیاست حفظ حریم خصوصی مرجع طراحان امین ادیب

در وب سایت امین ادیب که با دامنه https://AminAdib.com قابل‌ دسترسی است، یکی از اولویت‌های اصلی ما حفظ حریم خصوصی بازدیدکنندگان است. این سند سیاست حریم خصوصی شامل انواع اطلاعات جمع‌آوری‌شده و ثبت‌شده توسط AminAdib.com و نحوه استفاده از آن است.

اگر سوالات دیگری داشته باشید و یا نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی داشته باشید، در تماس با ما از طریق ایمیل در سایت info@AminAdib.com تردید نکنید.

کوکی‌ها و وب سایت‌های اینترنتی

مانند هر وب‌سایت جهانی، AminAdib.com از سرویس Cookies استفاده می‌کند. این کوکی‌ها برای ذخیره اطلاعات از جمله ترجیحات بازدیدکنندگان و صفحات وب سایت مورد استفاده قرار می‌گیرند. اطلاعات برای بهینه‌سازی تجربه کاربران با شخصی سازی صفحه وب سایت ما براساس نوع مرورگر وب و سایر اطلاعات استفاده می‌شود.

سیاست‌های حریم خصوصی

سرورهای تبلیغ ثالث یا شبکه‌های تبلیغاتی از فن‌آوری‌هایی نظیر کوکی‌ها، جاوا اسکریپت یا وب سایت استفاده می‌کنند که در تبلیغات، لینک‌های مربوط به آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند که به طور مستقیم به مرورگر کاربران ارسال می‌شوند. زمانی که این اتفاق می‌افتد آن‌ها به طور خودکار نشانی IP شما را دریافت می‌کنند. این تکنولوژی‌ها برای اندازه‌گیری اثربخشی تبلیغات خود و یا شخصی کردن محتوای تبلیغاتی که در وب سایت‌هایی که به آن‌ها مراجعه می‌کنید، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

توجه داشته باشید که AminAdib.com هیچ دسترسی یا کنترل به این کوکی‌ها که توسط تبلیغ کنندگان ثالث مورد استفاده قرار می‌گیرند ندارد.

سیاست‌های حریم خصوصی شخص ثالث

سیاست حفظ حریم خصوصی AminAdib.com برای سایر تبلیغ کنندگان یا وب سایت‌ها اعمال نمی‌شود. بنابراین، ما به شما توصیه می‌کنیم تا با سیاست‌های حریم خصوصی مربوطه از این سرورهای تبلیغ شخص ثالث برای اطلاعات دقیق‌تر مشورت کنید. ممکن است شامل اعمال و دستورالعمل‌های آن‌ها در مورد نحوه انتخاب گزینه‌های خاص باشد.

شما می‌توانید انتخاب کنید که کوکی را از طریق گزینه‌های مرورگر خاص خود غیرفعال کنید. برای دانستن اطلاعات دقیق‌تر در مورد مدیریت کوکی با مرورگرهای وب خاص، می توان آن را در وب سایت‌های مربوط به مرورگرهای وب پیدا کرد.

رضایت

با استفاده از وب‌سایت ما، شما با سیاست حریم خصوصی و شرایط و ضوابط استفاده از آن موافق هستید.